Training: Autisme: Asperger(s) in je Team?

Heel goed nieuws!

Expert trainers

Training op maat

HBO+ niveau

Resultaatgericht

Ga jij ook voor Team Excellence? Onze trainingen zijn speciaal ontworpen om de Social Fitness van je team te verbeteren.
Dat zie je terug in beter samenwerken, meer werkplezier bij de mensen in het team, en het succes van de organisatie.

Autisme: Asperger(s) in je Team?

Wat

Intelligente mensen/collega’s, zowel degenen mét kenmerken uit het Autisme Spectrum als degenen zonder al die kenmerken – de neuro typische collega dus – begrijpen elkaar niet altijd en zullen regelmatig schrikken van elkaars gedrag en/of reacties. Ook al zitten de juiste personen in de juiste functie en hoe intelligent men ook is, het zal onderling regelmatig botsen… met helaas alle gevolgen van dien voor de werkresultaten en de sfeer onderling.

Door meer inzicht in elkaars kenmerken zal wederzijds herkenning en zeker ook begrip volgen. Begrip voor elkaars belevingswereld zal onderlinge schrikreacties verminderen en soms zelfs transformeren tot grappige situaties op de werkvloer. Situaties die, op den duur, best met een respectabele glimlach benoemd mogen worden indien ieder zich veilig voelt. De sfeer onderling en de werkresultaten zullen hierdoor positief worden beïnvloed.

 

Programma

  • Herkenning
  • Begrip
  • Handvatten
  • Rollenspellen

Inhoud en programma worden aan de hand van bestaande wensen en behoeften bepaald in overleg met de opdrachtgever.

Voor wie?

  • Teams in een werkomgeving waar focus van groot belang is.
  • Managers die nog iets missen waardoor hun team niet excelleert.
  • Individuele coaching van personen met Asperger-kenmerken (evt. voorafgaand aan training met diens Team).

Resultaat

De deelnemers leren:

  • Over kenmerken van teamleden onderling
  • Dat wat de ene sociaal gedrag vindt, de ander een onveilig gevoel kan geven
  • Heroverwegen van oude standpunten en meningen over hoe een collega moe(s)t zijn
  • Samenvattend: Wanneer neuro- typische kenmerken en kenmerken uit het Spectrum worden samengevoegd levert dat een win-win situatie op voor zowel de werksfeer als het werkresultaat.

Doe meteen mee:

Bel nu 085 130 87 68 of vraag online een offerte aan.

Eerst advies nodig?

We helpen je graag verder, zodat je krijgt wat het best bij jullie past. Bel of mail ons: 085 130 87 68 / advies@darwinonthejob.nl.

De trainer(s)

Saskia Heinen

Mr. Saskia Heinen

Senior onderzoeker.
Autisme consulent en trainer.
Conflict Coach.

Meer over mij

Praktische informatie

Wij geven altijd maatwerk trainingen. Samen bepalen we de leerdoelen en het gewenste resultaat.

Bijvoorbeeld:

2 dagdelen
Op een inspirerende locatie of incompany (niet online via Teams en/of Zoom).
6 - 12 deelnemers
Koffie, thee, lekkers, evt. met lunch

Investering

v.a. €950 per dagdeel excl. btw

Inschrijven

Bel nu of vraag online een offerte aan:

Wil je advies?

We helpen je graag verder, zodat je krijgt wat het best bij jullie past. Bel of mail: