Training: De 5 Wetten van Verandering

Zo kom je als team sterker uit een reorganisatie, fusie of andere grote verandering

Expert trainers

Training op maat

HBO+ niveau

Resultaatgericht

Ga jij ook voor Team Excellence? Onze trainingen zijn speciaal ontworpen om de Social Fitness van je team te verbeteren.
Dat zie je terug in beter samenwerken, meer werkplezier bij de mensen in het team, en het succes van de organisatie.

De 5 Wetten van Verandering

Wat

In tijden van verandering begint wat ‘vast en zeker’ was te schuiven. Bij verandering treedt altijd weerstand op. Die weerstand heeft niet alleen op ieder persoonlijk effect, maar ook op de werksfeer en de effectiviteit van het team.

Waar de e-learning ‘De 5 wetten van verandering’ zich richt op je eigen reflectie en persoonlijke vraagstukken, is de teamtraining gericht op hoe ieders reactie op de verandering de samenwerking kan ondermijnen, en wat daaraan te doen is.

Door de inzichten die jullie als team verwerven in het omgaan met veranderingen en met weerstand, ga je die materie bij jezelf en bij je collega’s herkennen. Deze training vergroot het onderling begrip en probleemoplossend vermogen van het team als geheel.

 

Programma

  • Module 1: Weerstand: waarom treedt weerstand op, welke vijf patronen van weerstand zijn er? Reflectie en feedback: welk patroon herkent ieder bij zichzelf, en bij anderen? Wat is het effect?
  • Module 2: Waarden als kompas: reflectie en uitwisseling. Welke waarden worden door deze verandering geraakt?
  • Individuele en gedeelde waarden: waar doe je het voor als team? Wat verbindt en geeft energie?
  • Module 3: Het stuur in handen: focus op waar en hoe het team invloed heeft. Acties en aandachtspunten voor de komende periode.

Inhoud en programma worden aan de hand van bestaande wensen en behoeften bepaald in overleg met de opdrachtgever.

Voor wie?

  • Voor teams die na een – grote of kleine – verandering in de organisatie beter onderling en met elkaar willen samenwerken.
  • Voor teams waarin verandering een (grote) rol speelt naast het ‘gewone’ werk.

Resultaat

Wat je leert:

  • Herkennen van weerstandspatronen
  • Het adresseren van weerstand, zowel bij jezelf als bij je collega’s
  • Groter onderling begrip
  • Effectievere communicatie
  • Geen energieverlies (meer) aan onnodige strijd
  • Regie kunnen nemen op die momenten waar dat nodig is
  • Inzicht in wat ieder drijft
  • Komen tot een ‘gemeenschappelijk kompas’
  • Focus van het team op die punten waar het invloed kan uitoefenen: op de uitkomst van de verandering, en op de organisatie.

Doe meteen mee:

Bel nu 085 130 87 68 of vraag online een offerte aan.

Eerst advies nodig?

We helpen je graag verder, zodat je krijgt wat het best bij jullie past. Bel of mail ons: 085 130 87 68 / advies@darwinonthejob.nl.

De trainer(s)

Mirjam Tirion

Drs. Mirjam Tirion-Ietswaart

Trainer/coach Persoonlijke Ontwikkeling en Talentontwikkeling.
Adviseur Procesverbetering en Cultuurverandering.
Gecertificeerd Coach analyse-tools PPA/DISC, AEM-cube en LSI.

Meer over mij

Praktische informatie

Wij geven altijd maatwerk trainingen. Samen bepalen we de leerdoelen en het gewenste resultaat.

Bijvoorbeeld:

4 dagdelen
Op een inspirerende locatie of incompany
6 - 12 deelnemers
Koffie, thee en lekkers

Investering

v.a. €950 per dagdeel excl. btw

Inschrijven

Bel nu of vraag online een offerte aan:

Wil je advies?

We helpen je graag verder, zodat je krijgt wat het best bij jullie past. Bel of mail: